אזרחות אירופאית זכויות

אזרחות אירופאית זכויות

מי שמבין לעומק את רשימת הזכויות ממנה נהנים בעלי האזרחות האירופאית, כנראה ימהר לפעול על מנת להוציא לעצמו אזרחות שכזאת. אבל, למרות שבשנים האחרונות המודעות לנושא של אזרחות אירופאית זכויות גדלה – ויותר ויותר ישראלים פעלו ועודם פועלים בכדי לממש אותה, עדיין, לא כולם בקיאים באותה רשימת זכויות ואם גם אתם נמנים על אותם אנשים שחסרים להם פרטים, אז זה בדיוק הזמן להשלים פערים..  

אזרחות אירופאית זכויות – כשהרשימה ארוכה

אז ראשית כל,  חשוב לדעת כי כל אזרח של אחת ממדינות האיחוד האירופאי, יכול לנוע בצורה חופשית בכל אותן המדינות – וזה תופס גם לגבי מדינות אירופאיות אשר אינן חברות באיחוד כמו: נורבגיה, שוויץ ואיסלנד.
יתרון נוסף של אזרחות אירופאית, טמון בעובדה שאין הגבלת זמן על משך השהייה במדינות האיחוד האירופאי – כך שמי שמעוניין בכך אף יוכל להישאר ולחיות בהן לצמיתות (וכאן חשוב להדגיש שגם אם האזרחות שלכם היא פורטוגלית לדוגמא, אתם יכולים לבחור לחיות במדינות אירופאיות אחרות כמו הולנד או צרפת).

אזרחות פורטוגלית – המסלול המהיר

צעירים אשר מעוניינים להירשם ללימודים גבוהים יהיו זכאים במקרים רבים להנחות משמעותיות בשכר הלימוד, לקבלת מלגות לתארים מתקדמים ובחלק מהמקרים אף לסבסוד מלא של הלימודים.  
אנשי עסקים יכולים לפתוח חברות ועסקים בהליכים קצרים יחסית (בדומה לאלו הנדרשים מהמקומיים), לרכוש נכסי נדל"ן וליהנות משורה של הטבות מס שונות.
לאותה אזרחות אירופאית זכויות אשר תקפות גם מחוץ ליבשת אירופה – כך שבעלי האזרחות יוכלו להיכנס למספר רב של מדינות אשר ישראלים אינם רשאים להיכנס אליהן.
מעבר לכך, ניתן להיכנס כתיירים לארצות הברית ללא ויזה – וגם הדרך לקבלת אישור עבודה בארה"ב תהיה הרבה יותר קצרה ופשוטה.

זמן לממש את הזכויות

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מאותה אזרחות אירופאית זכויות, דעו שקיים סיכוי גבוה שגם אתם זכאים לאותה האזרחות ולכן, בשלב הראשון, כדאי לבדוק זכאות!
כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי לבדוק זכאות זה למלא את הטופס הקצר שכאן ובתוך זמן קצר נחזור אליכם עם תשובה אם גם אתם זכאים – ומכאן, הדרך למימוש אותן הזכויות כבר תהיה קצרה.

 

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך