אזרחות פורטוגלית – המסלול המהיר

אזרחות פורטוגלית – המסלול המהיר

הערכות מדברות על כך שלמעלה מ-2,700,000 ישראלים זכאים לקבל דרכון על פי החוק שנכנס לתוקף בשנת 2015 ולפיו צאצאי גירוש ספרד ופורטוגל יכולים להתאזרח במדינה. פורטוגל היא חברה בכירה באיחוד האירופי, כך שלמעשה דרכון פורטוגלי מאפשר השתקעות בכל אחת מ-27 מדינות גוש היורו, הכולל בין היתר את צרפת, גרמניה, הולנד ואיטליה. בנוסף, דרכון פורטוגלי מקנה הטבות ויתרונות ברורים ביחס לדרכון הישראלי, כמו למשל כניסה לארצות הברית ללא צורך בוויזה. אין פלא שישראלים רבים כל כך בוחנים את האופציה הזו ורבים מהם פועלים לממש אותה. הבעיה היא שמי שמנסה לממש את האופציה הזו בעצמו נתקל בחסמים מסוגים שונים שלוקחים הרבה זמן ועולים הרבה כסף. כשזה מגיעה לבחינה ולמימוש של אזרחות פורטוגלית עזרה של גורם  מקצועי מתווך חוסכת הרבה זמן וכסף.

 

אזרחות פורטוגלית – המסלול המהיר אזרחות פורטוגלית – המסלול המהיר

אזרחות פורטוגלית – לא אושרת לא שילמת

בשוק פועלים כמה גורמים וחברות שמספקים שירותי ליווי וסיוע להשגת אזרחות פורטוגלית. נקודת המפתח היא קבלת אישור הזכאות העקרוני. מי שמוסמך לתת את האישור הזה הם נציגי הקהילה היהודית בפורטו או ליסבון. נציגי הקהילה בוחנים את הראיות הגניאולוגיות. אם מוכח קשר ישיר בין המבקש לאחת מאלפי המשפחות שידוע כי התגורורו בפורטוגל או ספרד טרם הגירוש (לחוק מצורף נספח שמות רלוונטי) ומגיש הבקשה הנו אדם ללא עבר פלילי שמלאו לו יותר מ-18 שנים. הבקשה לרוב מאושרת וניתן להמשיך בהליך המנהלי שבסיומו יזכה מגיש הבקשה באזרחות פורטוגלית ובדרכון האירופי המיוחל.

מבין החברות האלה, כדאי לשים לב לפספורט 16 שלא גובה מהלקוחות שלה תשלום, כל עוד לא התקבל אישור הזכאות העקרוני. למרות שרוב מי שעובר את הסינון הראשוני של חברת הליווי (שבוחנת את הראיות הגניאולוגיות) זוכה באישור העקרוני ובעקבותיו באזרחות הפורטוגלית והדרכון הפורטוגלי המיוחל, פספורט 16 היא היחידה שלא גובה מכם דבר עד שתקבלו את האישור .

אזרחות פורטוגלית – בדיקת זכאות ללא התחייבות

לבדיקת זכאות לאזרחות פורטוגלית, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים בטופס שבתחתית העמוד. בדיקה זו היא קצרה ובחינם. פספורט 16 הדרך הקלה, המהירה והבטוחה לאזרחות פורטוגלית.

אזרחות פורטוגלית – המסלול המהיר אזרחות פורטוגלית – המסלול המהיר

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך