אזרחות פורטוגל

אזרחות פורטוגל

יש לא מעט סיבות בגינן ישראלים רבים בוחרים לברר פרטים לגבי אזרחות פורטוגל – כאשר, חלק מהם חולמים על האפשרות לעבור ולחיות במדינה וליהנות ממה שיש לה להציע.
אם גם אתם נמנים על אותם החולמים, אז רגע לפני שאתם מקבלים את אותה אזרחות פורטוגל הנחשקת, להלן כמה מהדברים שחשוב שתדעו על המדינה:

המחיה זולה
המחייה בפורטוגל הינה זולה משמעותית מזאת שבישראל וזה נכון לגבי הכול, החל מרכישת מוצרי מזון בסופר, דרך בילויים וקניות ועד למחיר הנדל"ן במדינה – רלוונטי עבור כל מי שמעוניין לרכוש דירה במדינה ולהשתקע בה.

האוכל טעים
בפורטוגל יש מסעדות רבות, חלקן מגישות מאכלים מקומיים (קדרות בשר, מאכלי ים, קינוחים מיוחדים על בסיס שמנת ועוד..) וחלקן מתמחות במטבחים מכל רחבי העולם.
פורטוגל ידועה גם ביינות הטובים שלה – כך שגם חובבי היין וכמובן, חובבי הפורט, יוכלו למצוא את האושר במדינה.

יש בה לא פחות מ-15 אוניברסיטאות ציבוריות
וזאת כמובן לצד מספר לא מועט של אוניברסיטאיות פרטיות. רוב האוניברסיטאות ממוקמות בליסבון הבירה – אשר גם מציעה תנאי מחיה נעימים לסטודנטים שלה. המוסדות להשכלה גבוהה בפורטוגל נחשבים למובילים ואיכותיים. מעבר לכך, בעלי האזרחות הפורטוגלית נהנים משכר לימוד מופחת – עוד סיבה טובה לפעול לקבל אזרחות פורטוגל.

אזרחות פורטוגל

חופי הים הפסטורליים
בפורטוגל יש לא פחות מ-500 חופי ים!! חופי הים של פורטוגל (ובעיקר אלו של דרום פורטוגל) מהווים סוג של פנינת טבע קסומה – אז אם אתם חובבי ים אין ספק שתמצאו את עצמכם שם.

שילוב בין ערים תוססות לכפרים ציוריים
בפורטוגל תוכלו למצוא ערים גדולות ותוססות, לצד כפריים ציוריים. בשנים האחרונות, אנחנו שומעים על יותר ויותר צעירים אשר בוחרים לעשות טיול רכבות בפורטוגל, במטרה ליהנות מהקסם הייחודי של המדינה ומהשילובים המיוחדים אותם היא מציעה.

אין ספק כי פורטוגל טומנת בחובה קסם ייחודי שכיף לחוות אותו גם במסגרת טיול אך הוא יורגש יותר אם תחיו תקופת זמן מסוימת במדינה.
אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהקסם הזה וכחלק מכך מתעניינים בנושא של אזרחות פורטוגל, מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח להעניק לכם את כל הפרטים.

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך