אטרקציות בליסבון

אטרקציות בליסבון

לא סתם ליסבון בירת פורטוגל מהווה כיעד כה אהוב על תיירים מכל העולם, מדובר בעיר תוססת ומגוונת אשר מציעה למבקריה, בכל הגילאים, מגוון רחב של פעילויות ואטרקציות.
אם גם אתם מחפשים אחר אטרקציות בליסבון, להלן מספר אטרקציות שלא כדאי לכם לפספס:

באיירו אלטו
אם אתם מחפשים אחר חיי לילה בליסבון, אסור לכם לפספס  את הביקור בשכונה הזאת. אומנם מדובר בשכונה קטנה יחסית ואם תעברו בה במהלך שעות היום, לא בטוח שתבינו למה מדובר באטרקציה. אבל.. בלילה פני השכונה משתנים לחלוטין ולו בשל העובדה כי ברחבי השכונה ממוקמים לא פחות מ-250 ברים, בסגנונות שונים. מומלץ להגיע לשכונה בסביבות 23 בלילה ופשוט לעבור מבר לבר.

כיכר האימפריה
מדובר בכיכר גדולה אשר במרכזה מזרקה. בגן שבמקום יש לא מעט ספסלים, אותם ניתן לנצל למנוחה ולתצפית על העוברים והשבים.
אם אתם חוצים את הכביש אשר מוביל מהכיכר למנהרה תת קרקעית, תגיעו לאזור פסלי מגלי הארצות ותוכלו לחזות בפסלים של: וסקו דה גמה, המלך מנואל הראשון, הנרי הספן וקבראראל.

מגדל בלם
מגדל בלם מהווה עוד אחת מאותן אטרקציות בפורטוגל שלא כדאי לכם להחמיץ. מדובר במבנה מרשים במיוחד, אשר בעבור שימש כבית סוהר.
במפלס העליון של המגדל יש נקודת תצפית אטרקטיבית אשר תאפשר לכם להשקיף על אזור הנהר ועל הגשרים.

מדרחוב אוגוסטה
מדרחוב זה ממוקם במרכז העיר ולמעשה מחבר את כיכר רוסיו עם כיכר קומרסיו. במדרחוב תמצאו לא מעט בתי קפה, מאפיות מקומיות, חנויות של מותגים ואווירה ליסבונית אמיתית.. מומלץ לטייל גם ברחובות הסמוכים למדרחוב.

פארק מונסאנטו
פארק גדול ומושקע אשר ממוקם בדרום מערב ליסבון. הפארק כולל מספר רב של נקודות תצפית ומציע לא מעט אטרקציות לילדים כמו: מרכזים חינוכיים, מגרשי משחקים ועוד..

כאמור, אלו רק חלק קטן מאותן אטרקציות בליסבון ומי שיגיע לעיר ופשוט יתחיל בסיור רגלי בעיר, עתיד לגלות מגוון רחב של מבנים עתיקים ומרשימים, כיכרות, פארקים ועוד שפע רחב של אטרקציות עבור כל הגילאים – אז כל שנשאר לעשות זה לאחל טיול נעים..

אטרקציות בליסבון

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך