אטרקציות בפורטו

אטרקציות בפורטו

רבים מהמבקרים בפורטוגל מגלים שהעיר פורטו לא נופלת בקסם שלה ובכמות האטרקציות אותן היא טומנת בחובה מליסבון (אשר אולי זוכה ליח"צ קצת יותר טובים).
אם אתם מתכננים ביקור בעיר להלן חלק מאותן אטרקציות בפורטו שלא מומלץ לדלג עליהן:

מוזיאון התגליות
אי אפשר להגיע לפורטוגל בלי להעמיק בסיפורים של מגלי המדינות. אחת מהדרכים הטובות ביותר ללמוד על הסיפורים המעניינים של אותם מגלים היא על ידי ביקור במוזיאון התגליות שבפורטו.
המוזיאון מציע תצוגה אינטראקטיבית, חווייתית ומהנה, אשר מתאימה לכל המשפחה. גולת הכותרת של הסיור הוא בסיומו, כאשר המבקרים זוכים ליהנות מחוויה ייחודית המדמה שייט בין המושבות של פורטוגל בעולם.  

הרובע היהודי
בעבר, הייתה בפורטו קהילה יהודית יחסית גדולה – כאשר, בסוף המאה ה-15, היהודים אולצו להמיר את דתם וכחלק מכך חלקם עזבו את פורטוגל וחלקם הפכו לאנוסים.
סיור ברובע היהודי מאפשר ללמוד קצת יותר מקרוב את הסיפור של יהודי העיר. מעבר לכך, ניתן לבקר בבית כנסת כדורי, לטפס ל"ויטוריה" שהיא נקודת תצפית אטרקטיבית ופשוט לסייר בסמטאות הרובע.

אליאדוש
אליאדוש מהווה למעשה את השדרה המרכזית של פורטו ולכן, מדובר באחת מאותן אטרקציות בפורטו שאסור להחמיץ את הביקור בהן.
השדרה מהווה הזדמנות להתרשם ממבנים אדריכליים מרשימים וכמובן, חובבי וחובבות השופינג ימצאו את השדרה הזאת כאטרקטיבית במיוחד.

ספריית ללו
חובבי סדרת הספרים והסרטים של הארי פוטר ממש לא ירצו להחמיץ את הביקור באטרקציה זו. מדובר בספריה אשר הוקמה בשנת 1906 על ידי אחים (Lello – אשר על שמם קרויה הספרייה).
הספרייה הינה ייחודית ומרהיבה ומזכירה כאמור, אלמנטים רבים אשר מוכרים לכולם מסרטי הארי פוטר.

שוק האוכל "בולייאו"
טוב אי אפשר באמת לדבר על אטרקציות בפורטו בלי להזכיר אוכל. שוק האוכל "בולייאו" (פירוש המילה הוא "בועת אוויר" והשוק נקרא כך מכוון שהמוקם מזכיר במידה רבה בועה). השוק הוקם בשנת 1839 והוא כולל מגוון רחב של דוכני מזון. תוכלו לקנות שם פירות וירקות טריים, מזכרות וחפצים ומאכלים מקומיים.

כמובן שמדובר רק בחלק קטן מרשימה ארוכה ומגוונת של אטרקציות בפורטו המתאימות לכל המשפחה.

אטרקציות בפורטו

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך