איך אפשר לקבל אזרחות אירופאית

איך אפשר לקבל אזרחות אירופאית?

לא מעט ישראלים, בגילאים שונים, מחפשים בשנים האחרונות אחר תשובה לשאלה "איך אפשר לקבל אזרחות אירופאית?" – כאשר, הדרך לקבלת התשובה יכולה לעבור בחיפוש עבודת השורשים מכיתה ו', בחקירות ארוכות של כל הסבים והסבתות או בפניה לחברה המתמחה בנושא וקבלת תשובה מאומתת ומהירה.
ובכן, אם גם אתם עוסקים בימים אלו בשאלה איך אפשר לקבל אזרחות אירופאית, החדשות הטובות הן שקיים סיכוי לא נמוך שאתם אכן זכאים לקבלת האזרחות – ואם אתם זכאים הדרך לזכות בה יכולה להיות יחסית פשוטה.
באתר שלנו תוכלו למצוא טופס ייעודי, כאשר כל מה שתצטרכו לעשות זה למלא את הפרטים ואנחנו נבצע את הבדיקות בעבורכם – אל תדאגו, לא תישארו סקרנים לפרקי זמן ארוכים מכיוון שבתוך זמן קצר נחזור אליכם עם תשובה לגבי הזכאות.

זכאות לאזרחות פורטוגלית
אם אתם נצר למשפחות יוצאות מדינות צפון אפריקה, תורכיה, סוריה, חלק ממדינות דרום אמריקה ומדינות נוספות, קיים סיכוי גבוה שאתם זכאים לאזרחות פורטוגלית.

לכן, אם בימים אלו אתם עוסקים בשאלה איך אפשר לקבל אזרחות אירופאית? ההמלצה תהיה להתמקד באופן פרטני בבירור לגבי זכאות לאזרחות פורטוגלית – קבלת אזרחות פורטוגלית כרוכה בהליך יחסית פשוט, אשר אורך כשנתיים – כאשר, בסיומו תוכלו לקבל את האזרחות ולאחר מכן גם להוציא דרכון אירופאי (וכמובן, ליהנות מכל ההטבות הנלוות).
אנחנו כמובן, נשמח ללוות אתכם לאורך כל אורכו, לסייע לכם בהשגת הטפסים הנדרשים ונגיש אותם בעבורכם לגורמים הנדרשים

זכאות לאזרחות רומנית
בשנת 2007 רומניה חברה לאיחוד האירופי ובצעד זה גרמה לכך, שרבים מהישראלים שהינם יוצאי רומניה או צאצאים ליוצאי רומניה ייהנו מזכאות לדרכון אירופאי.
אם אתם מתעניינים בשאלה איך אפשר לקבל אזרחות אירופאית ואתם עונים על אחד מהקריטריונים הבאים: נולדתם ברומניה או שאתם צאצאים של בעלי אזרחות רומנית, אתם צאצאים לכאלו אשר נולדו בין השנים 1918 ל-1940 באזורים של אוקראינה ומולדובה (אזורים שהיו תחת שליטה של רומניה באותה התקופה). כאמור, אם אתם נוטים להאמין שאתם זכאים לאזרחות רומנית, בהליך בדיקה קצר יחסית, ניתן יהיה להפריך או לאשש את אותה הזכאות.

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך