בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי

בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי

בשנת 2015, חוקק חוק השבות הפורטוגלי, אשר מאשר לצאצאי יהודי פורטוגל וספרד לקבל דרכון פורטוגלי, במידה ויוכיחו קשר משפחתי היסטורי למגורשים – חוק זה, גרם לכך שבישראל ישנם כיום קרוב ל-2 מיליון איש אשר זכאים לדרכון פורטוגלי – ומכיוון שפורטוגל מהווה את אחת ממדינות האיחוד האירופאי, דרכון פורטוגלי מהווה דרכון אירופאי לכל דבר ועניין.
יחד עם זאת, זה שיש בישראל זכאים רבים לדרכון הפורטוגלי, לא בהכרח מעיד כי גם אתם זכאים לו – לכן, החדשות הטובות הם שעם הליך קצר של בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי, תוכלו לקבל תשובה על שאלת השאלות: זכאים או לא?

בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי – הזדמנות ליהנות מקשת יתרונות

אנשים רבים אפילו לא טורחים לבצע בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי, מתוך מחשבה שמדובר בהליך ארוך, מסועף ויקר.
ובכן, אותם אנשים ודאי יתפלאו לגלות שכיום, ניתן לבצע את הבדיקה בצורה מהירה ולמעשה, אפילו לא צריך לקום מהכיסא בשביל לעבור אותה.
כיום, ניתן לערוך בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי אונליין – מה שאמור, שבהליך פשוט וקצר אשר  כרוך בסך הכול בלחיצה על מספר מקשים, תוכלו לדעת אם אתם זכאים לדרכון פורטוגלי ואם אתם יכולים להמשיך ולהתקדם לשלבים הבאים.

 

בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי

כידוע, דרכון פורטוגלי טומן בחובו קשת רחבה של יתרונות ובין היתר: האפשרות ללמוד, לעבוד ולחיות בכל המדינות החברות באיחוד האירופאי, האפשרות להיכנס לארצות הברית ללא צורך בוויזה, הזדמנויות עסקיות מעניינות, השקעות נדל"ן ועוד.

אז למה אתם מחכים?
אם גם אתם שמעתם בשנים האחרונות על עוד ועוד אנשים אשר קיבלו דרכון פורטוגלי וכעת מנצלים אותו בכדי ליהנות מכל הזכויות שהוא טומן בחובו, דעו שמאוד ייתכן, שבדומה להם, גם אתם זכאים.
כאמור, בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי לא תדרוש מכם יותר מדי – ולמעשה, כל מה שאתם  צריכים לצורך המטרה, זה חיבור לאינטרנט ורצון לעשות את הצעד הקטן הזה – ותוך זמן קצר גם תוכלו לקבל את התשובה.
אם נמצאתם זכאים, תוכלו לקבל החלטה אם להתקדם בתהליך בדרך לקבלת הדרכון הפורטוגלי וכאמור, ליהנות מהזכויות הרבות אשר טמונות באותו דרכון אירופאי.

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך