דרכון אירופאי

דרכון אירופאי

אם גם אתם מתלבטים אם לנסות ולהוציא דרכון אירופאי, היכרות עם היתרונות שדרכון שכזה טומן בחובו, תאפשר לכם להגיע להחלטה הנכונה:

לחיות ולעבוד באירופה
ברגע שיש לכם דרכון אירופאי ואזרחות באחת ממדינות האיחוד, באפשרותכם לחיות ולעבוד בכל אחת ממדינות האיחוד. באפשרותכם גם לעבור בין המדינות ולעבוד בכל אחת מהן באופן חוקי – כולל קבלת כל הזכויות הסוציאליות המגיעות.

ללמוד באירופה
צעירים רבים חולמים ללמוד לימודים גבוהים באחת ממדינות אירופה. אם יהיה לכם דרכון אירופאי, תוכלו ליהנות במקרים רבים מסבסוד חלקי או מלא של הלימודים. הדרכון האירופאי אף יפתח לכם צוהר לקבלת מלגות ללימודי תארים מתקדמים.

להיכנס לארצות הברית בלי ויזה
אם מה שמנע ממכם עד עתה מלטייל או בכלל להגיע לארצות הברית הוא הצורך להוציא וויזה, ברגע שיהיה ברשותכם דרכון אירופאי, אתם כלל לא תצטרכו את אותה הוויזה. ארצות הברית מאפשרת לאזרחים אירופאים להיכנס לשטחה בצורה קלה ופשוטה – ללא ויזה או בירוקרטיות מורכבות אחרות.

דרכון אירופאי

הטבות מס
אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן והגעתם למסקנה שאירופה על מדינותיה השונות זה המקום הנכון לעשות זאת, דעו שדרכון אירופאי יאפשר לכם ליהנות מהטבות מס ומכס – הטבות אשר בכוחן לחסוך לכם סכומי כסף גדולים.

אישורי עבודה במדינות שונות
הודות לאותו דרכון אירופאי ניתן לקבל בצורה פשוטה יחסית אישורי עבודה במדינות שונות כמו: אוסטרליה, קנדה, ארצות הברית ומדינות נוספות. כך שאם אתם מחפשים הזדמנויות כלכליות גם במדינות מחוץ לאירופה, הדרכון האירופאי יכול ללא כל ספק לסייע לכם בהשגת המטרה.

האפשרות להוציא דרכון גם לילדים
ברגע שיהיה לכם אזרחות ודרכון אירופאי תוכלו לפעול על מנת להוציא דרכון גם עבור הילדים שלכם. כך שגם הם יוכלו ליהנות מכל הזכויות והיתרונות שהוזכרו.

הידיעה שיש לכם אלטרנטיבה
גם אם אתם בסך הכול מרוצים מהחיים בישראל, אתם יודעים שמדובר במדינה שלא תמיד פשוט לחיות בה (בעיקר, מבחינת הביטחון).
דרכון אירופאי יספק לכם שקט נפשי שאם יקרה מצב בו תרגישו שאתם מעוניינים או צריכים לעזוב, תוכלו לעשות זאת בצורה פשוטה ומהירה – וכידוע, השקט הנפשי שלכם שווה הרבה.

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך