דרכון פורטוגלי זכויות

דרכון פורטוגלי זכויות

ישראלים רבים חולמים לחיות באירופה, ללמוד מקצוע באחת מהאוניברסיטאות הנחשבות של היבשת, למצוא עבודה טובה, להקים חברה או פשוט להתחיל ברילוקיישן ולראות אלו אפשרויות נפתחות.. אז חשוב לציין שעבור ישראלים רבים החלום הזה הוא בר הגשמה, כאשר כל מה שהם צריכים לעשות בכדי להגשים אותו זה לבדוק זכאות לאזרחות פורטוגלית ובמידה והם יימצאו כזכאים הם יוכלו ליהנות מאותו דרכון פורטוגלי זכויות. להלן חלק מהזכויות הטמונות בדרכון פורטוגלי:

דרכון פורטוגלי בין המובילים בדירוג הדרכונים החזקים
דרכון פורטוגלי ממוקם במקום הרביעי בעולם בדירוג הדרכונים החזקים (לשם השוואה, ישראל מדורגת במקום ה-19 בלבד). מה שזה אומר שבאמצעות דרכון פורטוגלי ניתן להיכנס לכ-186 מדינות בעולם, בלי ויזה. אז אם אתם נמנים על חובבי הטיולים אין ספק שהדרכון הזה יפתח לכם צוהר לביקור במקומות חדשים והיכרות עם תרבויות חדשות.  

לשהות באירופה בלי מגבלת זמן
ל דרכון פורטוגלי זכויות רבות כמו האפשרות לשהות בכל מדינה אשר חברה באיחוד האירופאי ללא מגבלות – והכוונה היא גם  למדינות אשר נתפסות כנחשקות כמו: איטליה, צרפת, גרמניה, הולנד ומדינות נוספות. כך שגם אם אתם שוקלים לעבור לאחת ממדינות אירופה לתקופת זמן קצרה וגם אם אתם חולמים להשתקע בה לכל החיים (או לפחות לתקופה של כמה שנים), באמצעות דרכון פורטוגלי, תוכלו לעשות זאת בקלות.

דרכון פורטוגלי זכויות

לעבוד וליהנות מזכויות
גם אם אתם צעירים אשר מחפשים עבודה של אחרי צבא וגם אם אתם בוגרים המבקשים לעשות עסקים באירופה, הסבת מקצוע או רילוקיישן באמצעות דרכון פורטוגלי תוכלו לעשות זאת באופן חוקי וליהנות מכל הזכויות הסוציאליות השונות.
לאותו דרכון פורטוגלי זכויות התקפות גם מחוץ ליבשת אירופה, כך שיש לא מעט מדינות נוספות בהן, בזכות אותו הדרכון, תוכלו להשתלב בעבודה לתקופת זמן קצרה או ארוכה.  

לימודים גבוהים (וזולים)
אם אתם חולמים לעשות תואר ראשון או שני או ללמוד לימודי תעודה בפורטוגל או בכל מדינה אחרת באירופה, דרכון פורטוגלי יאפשר לכם להגשים את אותו החלום. הדרכון אף יאפשר לכם ליהנות משכר לימוד נמוך יחסית, ממלגות ובמקרים מסוימים גם מסבסוד מלא. 

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך