דרכון פורטוגלי מדינות כניסה

דרכון פורטוגלי מדינות כניסה

דרכון פורטוגלי מגיע עם רשימה ארוכה של זכויות – כאשר דבר זה נובע מעצם חברותה של פורטוגל באיחוד האירופאי ומהעובדה שדרכון פורטוגלי מהווה כדרכון אירופאי לכל דבר ועניין.
עכשיו, בין כל הזכויות הרבות מהם נהנים בעלי הדרכון הפורטוגלי, קיים גם הנושא של דרכון פורטוגלי מדינות כניסה.
כידוע, ישראל היא מדינה קטנה ומוקפת אויבים, כאשר, יש לא מעט מדינות בעולם שאולי לא מוגדרות באופן רשמי כאויבות, אך היחסים בין מדינת ישראל לבינן רחוקים מלהיות חבריים – מה שזה אומר למעשה זה אזרחי ישראל אינם מוזמנים ולא מורשים להיכנס לשטחיהן. לעומת זאת, אזרחי פורטוגל מורשים להיכנס לאותן המדינות – כך שגם ישראלים אשר אוחזים בידם דרכון פורטוגלי (וכחלק מכך, הם גם בעלי אזרחות פורטוגלית) יוכלו להיכנס אל אותן המדינות.

דרכון פורטוגלי מדינות כניסה – על אלו מדינות מדובר?

בין אותן מדינות אליהן ניתן יהיה להיכנס עם הדרכון הפורטוגלי המדינות הבאות: איי מרשל, ברבודה, ארמניה, אזרבייג'ן, אינדונזיה, אי שלמה, בחריין, ברבודה, גמביה, גאנה, טימור, טונגה, כווית, לבנון, מלזיה, מאלי, מונגוליה, נמיביה, ערב הסעודית, קטאר, קירגיסטן, רואנדה ותונסיה. אומנם נכון שלחלק מהמדינות מרבית הישראלים לא ימהרו להיכנס גם אם תהיה להם ההזדמנות (כמו אירן ולבנון). אבל, רוב המדינות ברשימה טומנות בחובן נופים מרהיבים, תרבויות מיוחדות ואנשים חמים ונחמדים – והסיבה היחידה בגינה כרגע הביקור באותם מדינות לא מתאפשר היא כאמור, העובדה שהן לא מאשרות כניסה של אזרחים ישראלים.

דרכון פורטוגלי מדינות כניסה

 

איך בודקים זכאות לדרכון פורטוגלי?
אז רגע לפני שאתם מתחילים בתכנוני טיולים למדינות אקזוטיות חדשות או מעלים על הכתב רשימה מסודרת של דרכון פורטוגלי מדינות כניסה, חשוב שתבדקו אם אתם בכלל זכאים לדרכון פורטוגלי. החדשות הטובות הן, שתהליך בדיקת הזכאות הוא קצר ויעיל, כאשר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא פרטים בטופס באתר ואנחנו נבצע את הבדיקות בעבורכם.
נמצאתם זכאים? יופי, אפשר להתחיל בתהליך בדרך לאותו דרכון פורטוגלי נחשק, שבסופו, תוכלו ליהנות מאפשרות הכניסה למגוון מדינות וכמובן, מעוד קשת רחבה של הטבות נוספות.

 

 

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך