השקעות בפורטוגל

השקעות בפורטוגל

בשנים האחרונות ישראלים רבים (והם לא היחידים) מוצאים את עצמם מתעניינים בהשקעות בפורטוגל.
הסיבה להתעניינות נובעת גם מתיקון חוק האזרחות – מה שגרם לכך שישראלים רבים יהיו זכאים לאזרחות פורטוגלית וכחלק מכך, גם להטבות מס שונות.
הסיבה השנייה טמונה בעובדה שפורטוגל נמצאת בשנים האחרונות במגמה של צמיחה – נתונים לדוגמא: בין השנים 2012 ל-2016 מחירי הדיור במדינה זינקו ב-35 אחוזים – מה שמעיד במידה רבה על הפוטנציאל ועל העוצמה של השוק.
נתונים של צמיחה נרשמו גם בעולם הסטארט–אפ, כאשר בתחום זה, פורטוגל הולכת ומתקרבת לערים הגדולות והבולטות באירופה כמו: ברלין, פריז ולונדון.
אז מי ששואל את עצמו אם כדאי להשקיע בפורטוגל? התשובה היא ללא ספק כן – יחד עם זאת, חשוב לבחור בתבונה היכן להשקיע וכמה ולהבין, מהי הדרך לעשות זאת נכון.

השקעה בנדל"ן בפורטוגל
אחד מתחומי ההשקעה בפורטוגל, הנחשבים למבוקשים ביותר ע"י הישראלים הוא כמובן הנדל"ן.
מחירי הדירות במדינה הם זולים משמעותית מישראל וישנם מקומות בהם ניתן ליהנות מעד 7 אחוזי תשואה.
כאמור, נשאלת השאלה היכן בוחרים להשקיע? כך לדוגמא, ליסבון מהווה את העיר המרכזית וכחלק מכך גם היקרה ביותר – כך שרבים בוחרים להשקיע בה. אבל חשוב להיות מודעים שיש לא מעט אפשרויות נוספות אשר יכולות להתגלות כאטרקטיביות כמו השקעה בפורטו (אשר עדיין לא מיצתה את מלוא הפוטנציאל הגלום בה) או אפילו השקעה ברכישת חווה חקלאית באחד מהכפרים או השקעה בדירות נופש.

לעשות את זה חכם
כאמור, השקעות בפורטוגל בהחלט יכולות להיות משתלמות, אבל בכדי ליהנות מתשואות גבוהות לאורך זמן חשוב לעשות את זה חכם.
כמובן, שלמצוא דירה משופצת 3 חדרים במרכז ליסבון, שעלותה היא פחות ממיליון שקלים, נשמע כמו אטרקציה – אבל לפני שקופצים על המציאה, חשוב לברור את כל האפשרויות.
לכן, מי שבוחר להשקיע בפורטוגל, ההמלצה עבורו היא לסקור את כל האפשרויות הרלוונטיות ובמידת הצורך להיוועץ בחברות או באנשי מקצוע שזה תחום התמחותם – בהתאמה לעלייה בביקוש להשקעות בנדל"ן, כך גם עלה ההיצע של חברות אשר מעניקות ייעוץ מקצועי בנושא זה.

בעלי אזרחות פורטוגלית זכאים כאמור להטבות מס שונות. רוצים לבדוק אם גם אתם זכאים לאזרחות ולהטבות? צרו קשר עם חברת פספורט 16 ועשו צעד ראשון בדרך למטרה.

השקעות בפורטוגל

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך