השקעות נדל"ן בפורטוגל

בשנים האחרונות, הפכה פורטוגל ליעד אטרקטיבי עבור משקיעי נדל"ן ישראלים.
הסיבה לעלייה בביקוש טמונה בהטבות המס אשר ניתנות למי שמקבל תושבות במדינה – הטבות אשר בכוללות בין היתר פטור מחלק מהמיסים ומס הכנסה מופחת.
מהסיבה הזאת, רבים מהמשקיעים הם כאלו שפועלים תחילה לצורך קבלת אזרחות פורטוגלית.
יתרון נוסף של השקעות נדל"ן בפורטוגל טמון בעובדה שמדינה יוצאת בשנים האחרונות ממשבר כלכלי (שנת 2008) אשר גרם לירידה במחירי הנדל"ן – מחירים אשר נמצאים במגמת עלייה מתמדת בשנים האחרונות, מה שיכול להפוך את ההשקעה למשתלמת (לפחות בחלק מהערים).
כאן חשוב לציין, שגם מי שאין לו אזרחות פורטוגלית יכול לבצע השקעות נדל"ן בפורטוגל – רק שהתנאים יהיו מעט שונים.

השקעות נדל"ן בפורטוגל – האפשרויות השונות
ראשית כל, חשוב לציין שרוב המשקיעים בנדל"ן בפורטוגל, בוחרים להתמקד בערים הגדולות ובראש ובראשונה בליסבון.
אפשרות ההשקעה הראשונה והפופולארית ביותר היא השקעה בדירות – בליסבון, יש המון צעירים ותיירים, כך שניתן להשכיר את הדירה הן לטווח ארוך והן באייר בי אן בי.
גם פורטו יכולה להוות כיעד אטרקטיבי לרכישת דירות – כאשר, מחירי הדירות בעיר עדיין נמוכים יחסית ולכן, ניתן להשיג עליהם תשואה נאה.
השקעה בעסקי נדל"ן היא אופציה נוספת עבור המשקיעים, כאשר ההמלצה היא להתמקד באזורים מרכזיים – כמו מרכז ליסבון לדוגמא.
אופציה נוספת היא להשקיע בשטחים חקלאיים ובכפרים – המחירים באזורים אלו נחשבים למאוד אטרקטיביים, כאשר, במחיר של דירה קטנה בישראל ניתן ליהנות מחווה גדולה באחד מהכפרים של פורטוגל – החיסרון של השקעה זו טמון בקושי למצוא שוכרים לחוות שכאלו.

קבלת ההחלטות הנכונות
כאמור, השקעות בנדל"ן בפורטוגל טומנת בחובה יתרונות רבים עבור המשקיעים, יחד עם זאת, בכדי לקצור את הפירות של ההשקעה, קיימת חשיבות גבוהה לבצע אותה בחוכמה.
כך שמי שלא מכיר את המדינה, את האזורים השונים ואת אפשרויות ההשקעה האטרקטיביות, ההמלצה תהיה להיוועץ עם אנשי מקצוע אשר מכירים את עולם הנדל"ן בפורטוגל – אנשי מקצוע אלו יכולים לייעץ לגבי ההשקעה המשתלמת בהתאם לפרמטרים כמו: התקציב אשר יוקצה למטרה, מטרות, העדפות, תוכניות לעתיד וכיוצא בזה..

להזדמנויות והשקעות נדל"ן ובשביל ליהנות מכל הזכויות וההטבות של השקעות נדל"ן בפורטוגל, צרו קשר עם פספורט 16 ועשו את הצעד הראשון בדרך לשם.

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך