ויזה לארצות הברית

ויזה לארצות הברית

רבים מהישראלים אשר זכאים לאזרחות פורטוגלית, מתלבטים אם לממש את אותה הזכות – כאשר, לעיתים, הגורם להתלבטות, נעוץ בחוסר המודעות לזכויות אשר מגיעות עם אזרחות פורטוגלית וכחלק מכך גם עם דרכון אירופאי.
ובכן, מה שרבים אולי לא יודעים, זה שדרכון פורטוגלי טומן בחובו זכויות גם במדינות אשר אינן חברות באיחוד האירופאי ולמעשה, מרוחקות גיאוגרפית מאירופה.
בעוד שאזרחי ישראל, יכולים לטוס לארצות הברית רק עם ויזת תייר, אשר תקפה למספר שנים (ולעיתים, בכדי לקבל אותה, יש לעבור דרך חתחתים ארוכה וקשה), אזרחי פורטוגל (שהם אזרחי האיחוד האירופי) אינם צריכים ויזה ובאפשרותם להיכנס לארצות הברית בצורה פשוטה, קלה ונוחה.
כאן חשוב לציין שהיתרון של בעלי האזרחות האירופאית בא לידי ביטוי לא רק בנושא של ויזה לארצות הברית, אלא גם בקלות הרבה יותר בה הם יכולים להשיג אישור עבודה בארצות הברית.

ויזה לארצות הברית

לא רק ויזה לארצות הברית

גם מי שמעוניין לטוס למדינות כמו קנדה ואוסטרליה ומחזיק רק באזרחות ישראלית, יגלה שהוא צריך להוציא ויזה בכדי להיכנס לאותן המדינות – גם כאן, היתרון של בעלי אזרחות פורטוגלית בא לידי ביטוי מכיוון שהם אינם צריכים ויזה בשביל להיכנס אל המדינות האלו – ומכיוון שכך, נמנע מהם הצורך לקחת חלק בהליכים בירוקרטיים שונים ולהוציא כספים בדרך לקבלת הוויזה.
מיותר לציין שבעלי אזרחות אירופאית יכולים להיכנס למדינות שונות אשר הכניסה אליהם אסורה לאזרחי ישראל כמו: חבל קשמיר, מלזיה, בחריין ומדינות נוספות – כך שאין כל ספק שחובבי ההרפתקאות והטיולים יוכלו ליהנות מקשת רחבה של יתרונות במידה ויפעלו לקבלת אזרחות פורטוגלית.

לטייל מבלי להתכונן
כידוע, הצורך להוציא ויזה לארצות הברית, יכול להרוס את התכנון של הטיול – בכל זאת, הוצאת ויזה לארצות הברית טומנת בחובה פרוצדורה לא קטנה ויכולה לקחת זמן – מה שיהרוס את כל הספונטניות ולעיתים גם יגרום לביטול של תוכניות. כך שאזרחות פורטוגלית יכולה ללא כל ספק להעלות את רמת החיים, עבור כל מי שאוהב לטייל בחו"ל ועבור כל מי שמתכנן לעבוד בארצות הברית, בקנדה או באוסטרליה.
לקבלת פרטים נוספים על אזרחות פורטוגלית ועל מה שצריך לעשות בכדי ליהנות ממנה, מוזמנים לבדוק זכאות או ליצור עמנו קשר.

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך