חיי לילה בפורטוגל

חיי לילה בפורטוגל

פורטוגל ובעיקר ליסבון הבירה, מציעה למבקרים ולתושבים חיי לילה ערים, אשר אינם נופלים מאלו של ערים גדולות אחרות באירופה.
למעשה, גם אם אתם חובבי מועדוני ריקודים וגם אם בילוי בשבילכם הוא לשבת בבר עם כוס בירה גדולה ומשהו לנשנש, תוכלו למצוא לא מעט מקומות, אשר יספקו מענה על הדרישה שלכם.
חיי הלילה בפורטוגל מתחילים בסביבות 23 – 24 בלילה ויכולים להימשך עד שעות  הבוקר.

בילוי בסטייל מקומי
אם חשקה נפשכם לחוות את חיי הלילה כפי שהמקומיים אוהבים, כנראה תמצאו את עצמכם מבלים באחד מהמועדוני המקומיים המנגנים מוזיקת בלוז פורטוגזי (מועדני Fado) –   כאן חשוב להדגיש שגם מסעדות רבות מציעות ערבים המתבססים על אותו הסגנון המוזיקאלי האהוב, אך מי שמעוניין לחוות חוויה מקומית אמיתית, ההמלצה היא להגיע לאחד מהמועדונים הייעודיים – אשר רבים מהם נמצאים באזור Bairro Alto שבליסבון (שכונה המומלצת לביקור עבור כל מי שרוצה לחוות חיי לילה בפורטוגל).

אפשרויות נוספות
כאמור, פורטוגל מציעה מגוון רחב של מקומות בילוי אופציונאליים ובין היתר: מועדוני ריקודים, מועדוני הופעות, ברים של מוזיקה, ברי קוקטיילים, ברי ג'אז ועוד
אם אתם בליסבון, תמצאו רבים מהם באזורי: Alcantara, Aavenida וכאמור, Bairro Alto.
אם אתם נמצאים בפורטו, אשר גם היא מציעה חיי לילה ערים ותוססים (ויש שיאמרו שחיי הלילה שלה לא נופלים מאלו אשר מוצעים בליסבון), מומלץ להגיע לרחוב Rua da Galeria de Paris אשר מסביב לו תוכלו למצוא מגוון רחב של ברים ומועדוני לילה מסוגים שונים.

כאמור, פורטוגל מספקת חיי לילה ערים הן לצעירים והן לצעירים בנפשם, כאשר, כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לחוות את אותם חיי לילה בפורטוגל וליהנות מהם זה להחליט מה בא לכם לעשות או יותר נכון, איך בא לכם להעביר את הלילה ופשוט להגיע לאזורים אשר מהווים כמקומות ריכוז של ברים ומועדונים.
ההמלצה היא פשוט לשוטט באותם האזורים המציעים חיי לילה בפורטוגל ערים ולהיכנס למקומות אשר נראים לכם הכי צבעוניים, מעניינים, מלאי חיים וכמובן, גם עונים על ההעדפות שלכם.

שימו לב: בחלק מהברים והמועדונים יש מינימום של הזמנה כתנאי לכניסה, מומלץ לבדוק את הנושא הזה לפני ההגעה.

חיי לילה בפורטוגל

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך