כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי

כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי?

אחת הסיבות בגינן רבים מהישראלים אשר זכאים לדרכון פורטוגלי לא פועלים בכדי לממש את זכאותם טמונה בעובדה שמדובר בהליך יחסית יקר.
מי שיתחיל בבירורים מול חברות שונות לגבי "כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי?" יקבל הצעות מחיר המגיעות לכ-10,000 ₪ ולרוב גם יותר.
עכשיו, זה אומנם נכון ש-10,000 שקל יכול להישמע כסכום כסף גבוה, אבל רגע לפני ששוללים את התהליך רק בגלל המחיר, חשוב לעצור רגע ולנסות להבין מה התמורה המתקבלת עבור אותה ההוצאהפספורט 16 אגב, המחיר הוא הכי הוגן מבין כל המתחרים ולא מגיע לסכומים שצוינו).

מה כולל המחיר?
אז זה אומנם נכון שהתשובה לשאלה כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי? היא כ-10,000 ₪ – במידה ובוחרים להסתייע בשירותיה של חברה לצורך התהליך. יחד עם זאת, חשוב לדעת, שמתוך הסכום הזה כ-500 יורו משולמים לקהילה היהודית לצורך קבלת האישור, כ-250 יורו נגבים על ידי ממשלת פורטוגל עבור בולים ויש גם את ההוצאות של תרגומי נוטריון לשפה הפורטוגזית, אימות באפוסטיל ממשרד החוץ, איסוף המסמכים והוצאות כספיות נוספות.. כך ששכר הטרחה של החברה הוא לא גבוה כפי שהוא אולי יכול להישמע.
אם אתם מעוניינים בהוזלה, ההמלצה תהיה לאגד מספר בני משפחה –  כאשר קבוצה של בני משפחה מגישים ביחד את הבקשה לדרכון פורטוגלי, המחיר אותו יידרש לשלם כל אחד מבני המשפחה יהיה נמוך יותר.

כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי


אז כאמור זה נכון שמדובר בהוצאה כספית לא קטנה, אבל חשוב לזכור שהוצאה כספית זאת תגרום לכך שמבקשי הדרכון, לא יצטרכו למעשה לנקוט בשום פעולה בדרך לדרכון הנחשק, מרגע הגשת התיק, מכיוון שפספורט 16 תעשה זאת עבורם.

לא אושרת לא שילמת!
אז אחרי שביררתם כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי ורגע לפני שאתם מקבלים את ההחלטה אם כדאי להוציא את סכום הכסף הנדרש עבור דרכון פורטוגלי – כדאי שבשלב הראשון, תבדקו שאתם בכלל זכאים לקבלת הדרכון.
מוזמנים למלא טופס ובתוך זמן קצר משליחת הבקשה, אנו נחזור אליכם עם תשובה לגבי הזכאות שלכם.
אם אתם לא זכאים, אתם יכולים להיות רגועים, כי לא תצטרכו לשלם לנו אפילו פרוטה – כך שבכל מקרה, מומלץ עבורכם לבדוק את נושא הזכאות.  

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך


לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך