לטייל בפורטוגל

לטייל בפורטוגל

בפורטוגל ישנן ערים תוססות עם חיי לילה ומסעדות נפלאות ולצד זה גם אתרי טיולים נפלאים ומרשימים – אשר חלקם נחשבים לאטרקציה בקרב חובבי הטרקים הגדולים.
אם אתם מתכננים לטייל בפורטוגל ומבקשים ליהנות בין היתר גם מהטבע המרהיב ועוצר נשימה, להלן מספר מקומות אופציונאליים שלא כדאי לכם לפספס:

פנדה ג'רש
הפארק הלאומי הגדול והמרשים פנדה ג'רש שוכנת בצפון מערב פורטוגל, מרחק של שעתיים נסיעה מהעיר פורטו.
הפארק מתפרש על פני שטח של 700 קמ"ר וכולל, מצוקים, יערות, כפרים חצי נטושים ואטרקציות תיירותיות.
מי שמעוניין לקבל מידע על כל אפשרויות הטיול בפארק ימצא את מבוקשו בעיירה ג'רש, שם נמצא מרכז לתייר אשר מציע מפות ומידע על מסלולים.

שביל הדייגים ROTA VINCETINA
השביל ממוקם בדרום מערב פורטוגל. מסלולי ההליכה של אזור זה מהווים הזדמנות לצפות בחופים פסטורליים, צוקים ודיונות. קיימת אפשרות לבחור בין 2 מסלולי הליכה: אדום לבן וירוק כחול.
התקופה בה הכי מומלץ להגיע למקום היא בין חודש ספטמבר עד חודש יוני – בתקופת הקיץ החום מקשה על ביצוע המסלול. ניתן ליהנות מטרקים ארוכים, כאשר נשאלת השאלה כמה ימים מוקצים לצורך בפורטוגל.

פארק סרה דה אשטרלה
מי שמבקש לטייל בפורטוגל, ישמח לגלות גם על קיומו של פארק יפיפה זה, השוכן במרכז פורטוגל. הפארק מאפשר לבקר בכפרים ציוריים ומסורתיים, לערוך תצפית על האגמים הקסומים, לקנות דבש מקומי אשר נחשב למעדן וליהנות ממגוון של מסלולי הליכה בתוך טבע עוצר נשימה.
מי שמעוניין לקבל את כל הפרטים על מסלולים אופציונאליים בפארק יוכל לגשת אל מרכז המידע לתייר אשר ממוקם בעיר "סיה".

כאמור, אלו הם רק חלק קטן משמורות הטבע הקסומות שפורטוגל מציעה וכאמור, כל מקום שכזה, טומן בחובו אפשרויות למספר לא מבוטל של טיולים, אשר יכולים להימשך ימים ארוכים.
לכן אם אתם מבקשים לטייל בפורטוגל, ההמלצה היא לתכנן מבעוד מועד כמה טבע אתם מבקשים לשלב בביקור בפורטוגל, באיזו צורה ובאיזה מינון – האם אתם מבקשים לטייל בפורטוגל במתכונת של טיולי יום קצרים או מעוניינים בטרקים אשר יימשכו מספר ימים – בכל מקרה, לא משנה לאיזו מסקנה תגיעו, תוכלו למצוא בפורטוגל הקסומה את המענה המושלם על הדרישות שלכם.

לטייל בפורטוגל

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך