לינה בליסבון

לינה בליסבון

כמעט כל מי שנמצא לפני הביקור הראשון שלו בליסבון, יכול למצוא את עצמו מתלבט לגבי היכן הכי כדאי להתארח בעיר.
אז ראשית כל, חשוב לציין שכאשר זה נוגע ללינה  בליסבון, ברחבי העיר יש לא מעט בתי מלון ואכסניות, בדרגות אירוח שונות – אשר מתאימות לתקציבים שונים.
מעבר לכך, בליסבון יש 4 אזורים אשר נחשבים כמומלצים יותר ללינה והם: אזור העיר התחתית של ליסבון (רוסיו ובאישה), האזור השני הוא רובעי בשיאדו ובאירו אלטו. האזור השלישי המומלץ בעיקר עבור מי שמעוניין לישון במלונות פאר הוא אבנידה דה ליברדדה (שדרה יוקרתית ומהודרת) – בסוף השדרה, שוכנת כיכר המרקיז זה פומבל, אשר גם היא נחשבת למומלצת ללינה ויש בה לא מעט בתי מלון אטרקטיביים. והאזור הרביעי הוא הרובע העתיק של ליסבון רובע אלפמה.

איך לבחור מקום לינה בליסבון?
כאמור, אחרי שקיבלתם החלטה לגבי האזור המועדף עליכם ללינה – כאשר לכל אחד מהאזורים המומלצים יש את האופי הייחודי לו.
תוכלו להכניס למשוואה שיקולים נוספים ובין היתר: גובה התקציב אותו אתם מעוניינים להשקיע במטרה – ליסבון (כמו כל פורטוגל) נחשבת לעיר יחסית זולה וכחלק מכך, תוכלו למצוא אפשרויות לינה במחירים אטרקטיביים במיוחד.
כמובן שפרמטר נוסף שישפיע על הבחירה קשור לרמת המלון – כדאי לבדוק את דירוג הכוכבים, את השירותים אותם הוא מציע וכמובן, אם יש אפשרות לקבל המלצות על המלון, דבר זה יכול לספק לכם ביטחון בכל מה שקשור לבחירה.

קבלת ההחלטה הנכונה
אם גם אתם נמצאים בהליך חיפוש אחר מקומות לינה בליסבון, תוכלו כאמור לבסס את הבחירה שלכם על סוג הטיול אותו אתם מתכננים – לדוגמא, אם אתם צעירים אשר מבקשים לחוות את חיי הלילה של העיר, רובעים שיאדו ובאירו אלטו יהיו המומלצים ביותר עבורכם, מכיוון שהם מספקים חיי לילה ערים ותוססים – ואחרי לילה של בילויים תבקשו ודאי, להגיע בצורה מהירה למלון.

*טיפ לסיום: אם אתם מחפשים אחר חוויה לינה ייחודית במיוחד בליסבון או בפורטוגל, חשוב שתכירו את ה"פוזאדות" שהינם אתרי שימור היסטוריים אשר הוסבו למלונות – מדובר במקומות לינה אשר טומנים בחובם כאמור, חוויה מעניינת ומיוחדת.

לינה בליסבון

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך