ספורט בפורטוגל

ספורט בפורטוגל

ספורט לאומי יכול לספר הרבה על המדינה עצמה ופורטוגל ידועה בראש ובראשונה בזכות נבחרת הכדורגל שלה וכמובן, הכוכב הגדול של אותה הנבחרת, כריסטיאנו רונאלדו.
יחד עם זאת, בפורטוגל יש עוד מספר ענפי ספורט בולטים, כמו הספורט הימי וענפי ספורט נוספים.  כך שאם אתם נמנים על חובבי ספורט, אין ספק כי פורטוגל יכולה להוות כיעד אטרקטיבי בעבורכם.  

על פורטוגל וכדורגל
הכדורגל הפורטוגלי מפורסם בכל העולם וכחלק מכך, חובבי כדורגל רבים מכל רחבי הגלובוס, עוקבים בשקיקה אחרי המשחקים  ב- Primeira Liga(ליגת העל של פורטוגל) ובעיקר אחרי אלו בהן לוקחות חלק, הקבוצות הכדורגל הבולטות של פורטוגל כמו: ספורטינג ליסבון, פורטו ובנפיקה.
גם נבחרת פורטוגל בכדורגל נחשבת לנבחרת מוצלחת ואהובה, אשר אחד מהישגיה הבולטים בשנים האחרונות היה הזכייה בטורניר יורו 2016.
ברבות השנים, ייצאה פורטוגל לא מעט מהכדורגלנים הבולטים והאהובים בעולם וביניהם שמות כמו: כריסטיאנו רונאלדו (אשר נחשב כידוע, לאחד מכוכבי הכדורגל הגדולים של כל הזמנים), פאולו סוזה, לואיש פיגו ודקו.
חובבי הכדורגל יכולים גם ליהנות מחוויית צפייה איכותית ומהנה במשחקים, כאשר אצטדיון "האור" בבירה ליסבון, נחשב לאצטדיון ענק ומרשים – המכיל יותר מ-65,000 מושבים – באצטדיון ניתן לצפות הן במשחקי הכדורגל של הליגות המובילות והן במשחקי הבית של נבחרת פורטוגל – מלבד אצטדיון זה יש ברחבי פורטוגל עוד לא מעט אצטדיונים נוספים.

גלישה וספורט ימי
אין פלא שהגלישה והספורט הימי נחשבים לפופולאריים בפורטוגל – בכל זאת, מדובר במדינה המשופעת בחופי ים קסומים, אשר חלקם מושכים אליהם גולשי גלים מכל רחבי העולם.
בפורטוגל יש מספר לא מבוטל של מועדוני גלישה – כך שגם גולשים וותיקים ומנוסים וגם כאלו אשר מבקשים לעשות את צעדיהם הראשונים בעולם זה, יוכלו ליהנות ממענה על מבוקשם.
מי שמעוניין לקחת את ספורט גלישת הגלים צעד אחד קדימה, מומלץ שיגיע לכפר נז'רה, כאשר בחוף הסמוך ישנו קניון תת ימי, אשר גורם לגלים להגיע לגבהים עצומים – של עד 20 מטר.
מי שמתעניין בשיאים עולמיים ישמח לגלות שבמקום הזה בדיוק, נקבע שיא עולמי בגלישת גלים – השיא נקבע על גובה של כמעט 24 המטר.

אזרחות פורטוגלית מקנה קשת רחבה של יתרונות. צרו קשר עם חברת פספורט 16 ובדקו אם גם אתם זכאים.

ספורט בפורטוגל

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך