עבודה בפורטוגל

עבודה בפורטוגל

אנשים רבים שוקלים בשלב כלשהו בחיים לעבוד בחו"ל – ברוב המקרים מדובר בחיילים משוחררים, צעירים וסטודנטים, אך יש גם אנשים בגילאים יותר מאוחרים, אשר מבקשים לשלב חוויה ייחודית עם פרנסה ולמצוא עבודה מעבר לים.
פורטוגל יכולה להוות ללא כל ספק כיעד אטרקטיבי עבור אלו המבקשים לעבוד בחו"ל – ראשית כל, תנאי מזג האוויר שם הם מאוד נוחים וזה נכון לגבי כל השנה.
מעבר לכך, יוקר המחייה בפורטוגל הוא יחסית נמוך, כך שגם מי שמוצא עבודה אשר איננה כוללת מגורים, עדיין יוכל לחסוך סכומי כסף נכבדים.
מכיוון שפורטוגל היא מדינה יפה, גם האפשרות לשלב עבודה עם טיול ברחבי המדינה היא אפשרות אשר יכולה לקרוץ לרבים.
מעבר לכך, פורטוגל הינה מדינה עם תיירות גדולה, כך שכל מי שמחפש עבודה בפורטוגל במכירות לדוגמא, ובעיקר בערים הגדולות: ליסבון ופורטו, יוכל למצוא מענה על מבוקשו בקלות יחסית.

עבודה בפורטוגל – מגמת שיפור וצמיחה
בשנת 2008 היה בעולם משבר כלכלי משמעותי, כאשר פורטוגל נפגעה ממשבר זה בצורה משמעותית. בשנת 2010 התחיל במדינה מיתון קשה, אשר הגיע לסיומו רק בשנת 2014.
מאז סיום המיתון המדינה נמצאת במגמת שיפור וצמיחה תמידית וזה נכון, גם לגבי שוק העבודה במדינה.
מיותר לציין, שפורטוגל עושה שימוש במטבע היורו – מה שגם מהווה יתרון עבור אנשים אשר בוחרים לעבוד במדינה.
מכיוון שכאמור פורטוגל מהווה כיעד תיירותי פופולארי בקרב אזרחים מכל העולם, תחומים הקשורים לעולם התיירות, הם תחומים שיש בהם ביקוש לעובדים וכאמור, רוב הישראלים אשר בוחרים לעבוד בפורטוגל בוחרים לעבוד בתחומים אלו (בתחומים אלו אין בהכרח צורך בידע בשפה הפורטוגלית, מכיוון שרוב התקשורת נעשית בשפה האנגלית) – כאן חשוב לציין, שגם תחום החקלאות הוא תחום מבוקש בפורטוגל, כך שלמי שיש רקע בתחום יפתח הצוהר למצוא עבודה בפורטוגל שהינה מתגמלת.

אזרחות פורטוגלית
יתרון נוסף ומשמעותי של עבודה בפורטוגל, טמון בעובדה שכיום, ישראלים רבים זכאים לאזרחות פורטוגלית וברגע שהם מוציאים את אותה האזרחות, הם גם עתידים ליהנות משורה ארוכה של זכויות, אשר חלקן באות לידי ביטוי בכל מה שקשור לתנאי ההעסקה.

עבודה בפורטוגל

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך