פורטוגל למשפחות

פורטוגל למשפחות

שינוי חוק האזרחות הפורטוגלי, גרם ללא מעט משפחות אשר זכאיות לאזרחות הנחשקת, לפנטז על מעבר למדינה – בין אם לתקופה קצרה ובין אם לצורך השקעות במדינה.
ואכן, פורטוגל מאירה פניה גם לילדים בכל הגילאים ולו בזכות, המחייה הזולה, מזג האוויר הנעים ותושביה החביבים.
המחייה הזולה באה לידי ביטוי במחירי הנדל"ן, כך שגם מי שתמיד פנטז על מגורים עם הילדים בחווה כפרית גדולה, יגלה שהחלום הזה הינו בר הגשמה – עלות של חווה כזאת בכפר ממוצע בפורטוגל לא תהיה גבוהה יותר מאשר עלות של דירה ממוצעת בישראל ושיש לא מעט משפחות אשר בחרו להשקיע בקרקע באחד מכפרי פורטוגל והן פועלות על מנת לבנות לעצמן קהילה.  

כאשר יוקר המחיה נמוך, איכות החיים עולה
כאמור, החיים בפורטוגל זולים משמעותית מאשר החיים בישראל וזה נכון לגבי כל התחומים – אוכל, בילויים, אטרקציות, תרבות, חינוך ועוד.. וכשהחיים יותר זולים, ניתן ליהנות משיפור משמעותי באיכות החיים וזה רלוונטי כאמור לגבי כל המשפחה.

היצע רחב של אטרקציות ופעילויות
אבל, פורטוגל טובה לא רק למשפחות אשר מתעניינות בהגירה למדינה, גם משפחות עם ילדים אשר מחפשות אחר יעד אטרקטיבי לחופשה, עתידות לגלות כי פורטוגל תהווה ללא כל ספק כיעד מושלם עבור המטרה.
מעבר לשמורות הטבע המרהיבות, לאגמים הפסטורליים ולחופי הים הקסומים, פורטוגל מציעה עוד מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות עבור משפחות עם ילדים בכל הגילאים ובין היתר:

  • פארק האומות – הפארק הממוקם סמוך לליסבון הבירה, כולל אקווריום עצום בשטחו, גן ומבנים אדריכליים מעניינים.

  • אובידוש – עיירה הממוקמת צפונית לליסבון וכוללת מגוון ארמונות מפוארים ומנזרים, אשר בכוחם לגרות את הדמיון של הילדים הצעירים.

  • קידזניה – מדובר בעיר ילדים קטנה, הממוקמת בליסבון, אשר מאפשרת לילדים לחוות איך זה מרגיש להיות גדולים. במקום ניתן להתנסות בעבודות של מבוגרים, להרוויח כסף ולבזבז אותו ברחבי העיר.

  • זו מרין – אם אתם מתלבטים בין לונה פארק, פארק מים ודולפינריום, המקום הזה יפתור עבורכם את ההתלבטות. מדובר בפארק ענק, השוכן סמוך לעיירת הנופש אלבופירה ומשלב בתוכו את שלושת האטרקציות גם יחד.

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך