תרבות בפורטוגל

תרבות בפורטוגל

אם אתם שוחרי תרבות, אתם עתידים לגלות כי פורטוגל תהווה כיעד אטרקטיבי במיוחד בעבורכם.
פורטוגל ובפרט הערים הגדולות, ליסבון ופורטו, מציעה למבקריה מגוון רחב של מוסדות ופעילויות תרבות ובין היתר: מוזיאונים, תיאטראות, תערוכות, בתי קולנוע, מועדוני מוזיקה, פסטיבלים, הופעות, ברים ועוד..

מוזיקת פאדו
קשה לבקר בפורטוגל מבלי להיחשף למוזיקת הפאדו המלנכולית והעצובה, העוסקת בגעגועים. מדובר בסגנון המוזיקאלי הבולט והאהוב ביותר בפורטוגל. כחלק מכך, תוכלו למצוא ברחבי העיר, מועדוני פאדו ייעודיים וערבי פאדו המתקיימים על בסיס שבועי בחלק גדול מהמסעדות בעיר. גם אם אתם מתחברים לסגנון המוזיקאלי וגם אם אתם מעדיפים מוזיקה קצת יותר שמחה, ההמלצה תהיה לנסות ולחוות את המוזיקה הזאת, מכיוון שהיא מהווה חלק בלתי נפרד מאותה תרבות בפורטוגל.  

אירועים ופסטיבלים
בעונת הקיץ מתקיימים ברחבי פורטוגל מגוון רחב של אירועים ופסטיבלים ובין היתר: פסטיבל המוזיקה הגדול פרימוורה המתקיים בעיר פורטו. פסטיבל אופטימוס אלייב שהינו פסטיבל מוזיקה ואומנות המתקיים בליסבון. פסטיבל הטראנס "בום". פסטיבל יין ומוזיקה בעמקים, אשר מתקיים בעמק דאורו ומשלב יין משובח, אוכל טוב ומוזיקה נעימה וכאמור, יש עוד שורה של אירועים ופסטיבלים נוספים, חלקם קבועים ומתקיימים מדי שנה וחלקם חד פעמיים – כך שכדאי לבדוק את כל הפרטים רגע לפני שקובעים את מועדי הטיסה לפורטוגל.

אוכל, מוזיקה טובה ויין משובח
ברחבי פורטוגל יש לא מעט מסעדות, אשר מציעות מגוון רחב של מאכלים הכוללים תבשילים מקומיים לצד מאכלים מתוחכמים מכל רחבי העולם. כך שגם ערב במסעדה מומלצת, עם אוכל טעים, כוס יין משובח (רצוי פורטו) ומוזיקה מעולה, יכולה להוות כדרך המושלמת לחוות את אותה תרבות בפורטוגל, כמו גם את האווירה הייחודית של המדינה.

כאמור, פורטוגל מציעה למבקריה חיי תרבות עשירים ומגוונים – כך שלא משנה, איזה סוג של תרבות אתם חובבים, תוכלו למצוא מענה על דרישותיכם כחלק בלתי נפרד מאותה תרבות בפורטוגל.
כאמור, אם חשקה נפשכם באחד מאותם פסטיבלים או אירועים מיוחדים שהמדינה מציעה, כדאי לבדוק תחילה מתי האירועים הללו מתקיימים ולהתכוונן להגיע בתאריכים הרלוונטיים – חשוב להדגיש שככלל, ניתן למצוא מה לעשות בפורטוגל לאורך כל השנה.

תרבות בפורטוגל

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך