לא רק עוד אזרחות

מותג פספורט 16 פועל תחת חברת אקסון פתרונות בע"מ.
אדם לנקרי ואריאל סודרי – אנשי עסקים, בבעלותם סוכנות לביטוח פנסיוני קרן אור וחברות פיננסיות שונות.
אלירן עטר – שחקן פעיל בביתר ירושלים, שחקן עבר של נבחרת ישראל ובעל עסקים פעילים נוספים בתחומים שונים.

איך מותג נולד:

אדם לנקרי מבעלי החברה, חיפש את האופציה הטובה ביותר להוצאת אזרחות פורטוגלית עבורו בעקבות רצון להוציא אזרחות אירופאית ולהנות משלל ההזדמנויות שייפתחו בפניו.

ככל שהתעמק בנושא, גילה את מגוון האפשרויות והבין שישנם פערים בין המתחרים השונים גם בתהליך להוצאת האזרחות וגם במחירים שהוצעו עבור השירות.
אדם לנקרי מספר: "ככל שהתעמקתי ובדקתי בחברות שונות בשוק, התחלתי לחקור את התהליך כיצד לבצע אותו לבד בעלויות הנמוכות ובזמן הקצר ביותר עד לרגע הגשת התיק במשרד המשפטים הפורטוגלי. הבנתי שניתן להוזיל משמעותית את העלויות ולקצר זמני הגשה תוך כדי ביצוע פעולות לוגיסטיות נכונות"

ביום הזה נולד הרעיון ל Passport16!
אחרי ששאל את כל מה שאפשר, קרא בכל מקום, לקח הצעות מחיר מחברות שונות והבין את התהליך לעומק החליט אדם לטוס לפורטוגל ולהדק קשרים עם המקומיים המשפיעים בתחום ולהביא את הרעיון לכדי מציאות.

אדם לנקרי: "ישר ניגשתי לאריאל סודרי ואלירן עטר שותפיי הותיקים והצגתי להם את התוכנית העסקית איך לספק ללקוחות המעוניינים להוציא אזרחות פורטוגלית-אירופאית את ההגשה הקצרה ביותר בזמן, במחיר שוק משתלם תחת שירות אישי ומקצועי"

גלגול של שם!

כשבמותג בוטיק אחד הבעלים הוא שחקן כדורגל ידוע חולצתו הולכת לפניו! 😊
מספר החולצה של אלירן עטר הונצח בשם "Passport16"

לכל חברה יש מנכ"ל:

שי כץ, מנכ"ל חברת אקסון פתרונות בע"מ תרם את ניסיונו האישי העשיר כמנהל מכירות, שיווק ופיתוח עסקי בחברות גדולות במשק הישראלי וזאת על מנת להקים את מערך השירות והתפעול בארץ ובפורטוגל בהתאם לחזון החברה.

שי כץ: "האג'נדה שלי היא נתינת דוגמא אישית. אני מאמין שצריך לרתום את כל העובדים בעסק להשגת המטרות ומימוש החזון. עובדים שמרגישים שייכות ומעורבות בתהליכי החברה, קל וכיף להם לשרת ולתת מענה הולם ללקוחות החברה. כל לקוח חייב להיות מרוצה"

חברה מולידה חברה – "Dragon Rain Lda"

המותג הצומח הוליד את חברת הבת בעיר פורטו שבפורטוגל הפועלת מהשטח מול עורכי הדין מהמובילים בתחום, מול הקהילה היהודית ובקשר שוטף עם הקונסרבטוריה (משרד המשפטים הפורטוגלי) בכל נושאי האזרחות.
החברה מעסיקה שכירים מקומיים וישראלים דוברי עברית ופורטוגזית אשר מנהלים את הלקוחות, מכינים את התיקים, מתרגמים את המסמכים ומפתחים שיפורים משמעותיים להקלת הדרך על בסיס יומיומי.

כשאג'נדה היומיומית היא שכל לקוח חייב להיות מרוצה אנחנו מחכים לכם באווירה משפחתית ובנוסח לטיני פורטוגלי לנחיתה רכה לאורך כל הדרך לאזרחות.

לבדיקת זכאות ללא עלות!

השאר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליך