מי זכאי לדרכון פורטוגלי?

בואו להרוויח כסף על הפניית לקוחות חדשים!

הצטרפו לרשת השותפים הראשונה מסוגה לאזרחות פורטוגלית

כל היום אתם מצטלמים, מעלים תמונות וסרטונים, מפרסמים סטטוסים חדשים, כותבים פוסטים חדשים, משתפים ומעורבים ברשתות החברתיות ובאינטרנט בכלל. בין אם זה בפרופיל האישי, דפים עסקיים או אתרים, בלוגים ופורומים בהם אתם חברים. האם משלמים לכם על כל זה?

פספורט 16, הדרך הבטוחה לאזרחות פורטוגלית, היא ההזדמנות שלך להרוויח כסף ולקבל עמלות מלקוחות ומרכישות שמגיעות דרך ההמלצות וההפניות שלך. 

בין אם אתם מנהלים בלוג, קבוצה, קהילה, אינסטגרם, יוטיוב, פייסבוק, טוויטר או פשוט אוהבים לעשות כסף מהבית, התוכנית שלנו מתאימה לכם.

אין צורך בניסיון קודם או ידע טכני!

איך זה עובד?

הצטרפו לתוכנית השותפים שלנו בקלות ובמהירות, צפו בסרטוני ההדרכה שלנו וקבלו טיפים להגדלת אחוזי ההמרות והעמלות שלכם.

2 // שתפו מה שמתאים לכם

בחרו מתוך עשרות הבאנרים וכלי הפרסום שעומדים לרשותכם ושתפו ברשתות החברתיות, בבלוג שלכם, בפורומי, באופן ישיר ובכל ערוץ שנוח לכם בעצם.

3 // הרוויחו עמלות

צפו בביצועים שלכם, כמות ההקלקות על הקישור האישי שלך, היעזרו בדוחות ובכלים לניתוח וראו מה יעיל יותר ומה מניב עמלות גבוהות יותר

שאלות נפוצות

ויש לנו גם תמיכה

אתה מרוויח כסף מהפניית לקוחות שרוכשים את המוצרים והשירותים שאנו מציעים על כל רכישה או ליד שיגיע דרכך תקבל עמלה למרות שמומלץ שיהיה לך אתר או בלוג זו לא דרישת חובה ולא הדרך היחידה להצליח להרוויח כסף מהתוכנית. ניתן לקדם את הקישור שותף שלך בכל פלטפורמה, במודעות ממומנות, פורומים, קבוצות, רשתות חברתיות, ווטסאפ, אימיילים, וכל פלטפורמה, אפליקציה, אתרי אינטרנט ואפילו ברמה של טלפונים לחברים ומשפחה.

בתוכנית השותפים שלנו אנו משלמים 400 ש"ח עמלת מכירה למשווק שותף וגם 100 ש"ח עבור משווק שותף אב

משווק שותף אב הוא משווק אשר גייס משווקים שותפים תחתיו (משווקים בנים), אפשרות להקמת צוות שותפים תחתייך מאפשר לך ליהנות מהכנסה פאסיבית על סמך ביצועי הצוות שלך. משווק אב מקבל 1% על כל מכירה שבוצעה דרך הפנייה של שותף בן שלו (שותף שגויס ע"י משווק האב). 

אחרי כניסתך למערכת ניתן לראות את הלשונית "איך מתחילים". שימוש בתוכנית הינו פשוט ולא מצריך ידע במחשבים, רקע טכנולוגי או ידע מוקדם. פשוט בוחרים את הקמפיין הרצוי, בכל קמפיין יש באנרים וקישורים יחודיים. בחר מה מתאים לך ושתף את הקישור והבאנר.

מערכת השותפים שלנו היא בין המתקדמות שיש, ומאפשרת מעקב ומדידה מדויקת על כל הקלקה, ליד ומכירה שבוצעו דרכך. יש לך את לשונית הדוחות לדוחות מפורטים ובהתאמה אישית. דוחות אלו יעזרו לך לעקוב אחר העמלות שמגיעות לך.

את התשלום אנו מעבירים עד ה 15 לכל חודש (עבור העמלות של החודש הקודם) וניתן לקבלו בהעברה בנקאית

בכל באנר, קמפיין וקישור יש קישור שותף למעשה, כל קישור שכזה כולל את המזהה היחודי שלך . המזהה היחודי הוא שמאפשר לך ולנו לעקוב אחר הביצועים שלך. קישור ברירת המחדל שלך מופיע במערכת מצד ימין למעלה

בהחלט כן. העמלות הגבוהות שלנו יכולות בהחלט להתאים לפרסום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות, אבל אנו ממליצים ראשית להתחיל בכלים חינמיים שעומדים לרשותך, היה וראית שאתה מצליח להרוויח עמלות יפות, תוכל להשתדרג לפרסומים ממומנים. 

מערכת השותפים שלנו היא קלה לשימוש, בעברית ומלאה בתכני תמיכה וכפתור ליצירת קשר. יחד עם זאת אנו עובדים על הכשרות תקופתיות. עליהן נעדכן כל שותף מראש ובהמשך.

נניח שגויסת ע"י שותף והפנית אלינו לקוח המעוניין בליווי להוצאת אזרחות פורטוגלית. 

נניח שהעסקה היא 10000 ש"ח (רק לשם הדוגמא). 

אתה בתוך המשווק שותף מקבל 400 ש"ח. כל עוד העסקה עומדת בתנאים ולא בוצעו ביטולים או החזרות כמובן. 

ומשווק האב שלך מקבל עוד  100 ש"ח בגלל שגויסת כשותף על ידו. 

מעוניין להפוך למגייס אב ולגייס שותפים תחתייך? מעולה, הצטרף לתוכנית ושתף את קישור ההרשמה לתוכנית עם עוד אנשים רציניים כמוך.

קצת עלינו

מותג פספורט 16 פועל תחת חברת אקסון פתרונות בע”מ. לחברה מס' שותפים וביניהם: אדם לנקרי ואריאל סודרי,  אנשי עסקים שבבעלותם סוכנות לביטוח פנסיוני קרן אור וחברות פיננסיות שונות, אלירן עטר – שחקן פעיל בבית"ר ירושלים ובעל עסקים פעילים נוספים בתחומים שונים.

בשנת 2015 החליטה ממשלת פורטוגל כי יש להעביר תיקון של החוק ולאפשר ליהודים שהם צאצאים למגורשי ספרד ופורטוגל לקבל אזרחות פורטוגלית.

מי זכאי

כל יהודי ספרדי (Sephardi) המוכיח קשר היסטורי ורגשי למקורות הספרדיים ובמילים אחרות, כל צאצא שמשפחתו גורשה במהלך גירוש ספרד ופורטוגל למדינות כגון: מרוקו, טורקיה,  אלג’יר, טוניס, לוב, , מצרים , סוריה, בולגריה, יוון, איטליה, צרפת, הולנד, מדינות דרום אמריקה ורשימה ארוכה של מדינות נוספות.

חשוב מאד להבין מספיק להוכיח רק מקור אחד בעץ המשפחתי. על פי הערכות מדובר על יותר מ  2,700,000 ישראלים אשר זכאים לדרכון פורטוגלי / אירופאי!

לא אושרת, לא שילמת! במידה ולא התקבל אישור לאזרחות בקהילה היהודית בפורטוגל, כל כספי המקדמה יחזרו ללקוח במלואם.